پیام فرستادن
VBE Technology Shenzhen Co., Ltd.
VBE Technology Shenzhen Co., Ltd.
اخبار
صفحه اصلی / اخبار /

اخبار شرکت در مورد نمایشگاه جهانی 5G | 1-2 دسامبر 2022

نمایشگاه جهانی 5G | 1-2 دسامبر 2022

2022-10-28
نمایشگاه جهانی 5G | 1-2 دسامبر 2022

نمایشگاه جهانی 5G |1-2 دسامبر 2022

 

در باره

5G Expo Global در تاریخ 1-2 دسامبر 2022 به المپیا لندن بازخواهد گشت، این یک کنفرانس فناوری حضوری برای متخصصان جاه طلب فناوری سازمانی است که به دنبال کشف آخرین نوآوری ها، پیاده سازی ها و استراتژی ها برای پیشبرد تجارت است.

این فرصت را برای کشف این فناوری نوآورانه و تأثیر آن بر طیف وسیعی از صنایع از جمله، تولید، حمل‌ونقل، زنجیره تامین، دولت، بخش‌های قانونی و خدمات مالی، انرژی، خدمات آب و برق، بیمه، مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشی و موارد دیگر از دست ندهید!

علاوه بر محتوای پیشرفته،نمایشگاه 5G اروپانیز ارائه می دهدفرصت های کلیدی شبکهاز جمله جلسات مجازیبرای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید!

 

چه کسی حضور دارد؟

انتظار می رود بیش از 5000 شرکت کننده از سراسر جهان از جملهمدیران ارشد فناوری، روسای نوآوری و فناوری، مدیران فناوری اطلاعات، ارائه دهندگان مخابرات، توسعه دهندگان، استارت آپ ها، OEM، دولت، خودروسازی، اپراتورها، ارائه دهندگان فناوری، سرمایه گذاران، VC ها،وخیلی بیشتر.

نمایشگاه بینش را از بیش ارائه می دهد40 بلندگودانش بی‌نظیر صنعت و تجربیات واقعی خود را در قالب ارائه‌های انفرادی، بحث‌های پنل تخصصی و چت‌های عمیق در کنار آتش به اشتراک می‌گذارند.

 

این رویداد به صورت مشترک برگزار می شودهفته جهانی تحول دیجیتال،نمایشگاه فناوری اینترنت اشیا،نمایشگاه هوش مصنوعی و داده های بزرگ،نمایشگاه بلاک چین،Edge Computing Expoوامنیت سایبری و نمایشگاه ابری، بنابراین می توانید انواع راه حل های کلیدی فناوری سازمانی را در یک مکان بیاموزید.